Розробляємо сайти під різний бізнес і під різні потреби – враховуємо 

індивідуальні побажання замовника. Сама розробка сайту займає певний час, але і залежить від побажань замовника. Ми створюємо сайти як і з готовим дизайном, так і готуємо дизайн відповідно побажань замовника і звичайно всі сайти з посадкою на WordPress, що це Вам дає ? – Ви зможете самостійно редагувати, міняти і додавати свої фото, відео та різний контент який потрібно Вам висвітлити. 


Про наші ціни – формування ціни сайту відбувається від декількох чинників, а саме складність роботи, кількість модулів, хостинг, домен, кількість додаткових функцій сайту, але це все надасть Вашому сайту якісний та впевнений вигляд в інтернеті для потенційного користувача.


Створення сайту в нас від 1500 грн –  це шаблонний сайти які мають досить приємний вигляд і хороший функціонал і хостинг на такому сайті постійний за хостинг оплачувати не потрібно, наступні ціни на створення сайту залежить як мінімум від якості хостинга, але у всіх наших сайтах хостинг і домен вже входить в ціну сайту, тому і ціни у нас досить бюджетні.


В середньому замовлення сайту з професійним хостингом, доменом та готовим дизайном коштує від 2500 – 2800 грн. Вже сайти з індивідуальним дизайном вже коштують від 4000 грн в залежності від складності. Складність індивідуального дизайну полягає від наявності на сторінці Вашого сайту різних технічних рішень які присутні тільки Вашому сайту.

Тому будемо раді співпраці з Вами і у нас не має ніяких передоплат – ми довіряємо нашим замовникам